Kiedy? 11.04.2024, 18:00
Gdzie? ul. Elektryków 1
Bilety 69zł

Chop Suey + Machine Ed

11 kwietnia doświadczycie wydarzenia, które przywoła w pamięci wspomnienia z czasów, gdy zasłuchiwaliście się w muzyce System of a Down czy Machine Head - bez względu na to, czy było to dekadę temu, czy wczoraj. W Drizzly Grizzly wystąpią zespoły, które odtwarzają dziedzictwo tych dwóch legendarnych zespołów: Chop Suey i Machine Ed! Pssst... ten koncert to świetna rozgrzewka przed występem Machine Head na Main Stage w ramach Mystic Festival 2024!

 

CHOP SUEY (Wielka Brytania) - zagranie takich hitów jak "Toxicity" czy "B.Y.O.B." wymaga nie lada odwagi i umiejętności, nic więc dziwnego, że ten zespół jest w stanie zrobić to dobrze - w Chop Suey grają chociażby Sam Totman z Dragonforce i Tommy Hunt z Anti-Nowhere League. Ten występ będzie z pewnością ekstremalny, a wykonanie godne oryginału.

 

MACHINE ED (Wielka Brytania) - czy są tu osoby, dla których koniec lat dziewięćdziesiątych i początek lat dwutysięcznych w groove metalu należy do ich ulubionych okresów w muzyce? Jeśli tak, to odepnijcie wrotki i dajcie się ponieść kultowym hitom Machine Head: "Davidian", "Imperium"... będzie się działo.