Kiedy? 29.02.2024, 19:00
Gdzie? Drizzly Grizzly, ul. Elektryków 1
Bilety 50zł

WIJ + Narbo Dacal + WielkiMrok

Wij, Narbo Dacal, i Wielki Mrok to trzy wyjątkowe zespoły, które prezentują różnorodne brzmienia i unikalne podejścia do muzyki. Wij, złożony z Marii (Tuja Szmaragd), Grzegorza i Miko, wplata w swoją twórczość ojczysty język w pieśni pełne przedwiecznych tajemnic. Narbo Dacal, projekt z Krakowa z Elizą, Bartkiem i Drutem, eksploruje obszar pomiędzy doom metalem a metalem progresywnym, czerpiąc również z inspiracji folk, sludge i black metalem. Wielki Mrok, młody zespół z okolic Warszawy, kusi niepowtarzalną muzyką i scenicznością, łącząc pierwszą falę Black Metalu z estetyką PRL z lat 80.

Te trzy zespoły, mimo różnic w stylu, łączy zamiłowanie do eksperymentacji i wyrażania siebie przez unikalne brzmienia. Będą miały okazję podzielić się swoją muzyką na scenie Drizzly Grizzly w Gdańsku 29 lutego 2024 roku. To wydarzenie obiecuje niezapomnianą dawkę muzycznych doznań, podczas którego Wij, Narbo Dacal i Wielki Mrok zaprezentują swoje najnowsze utwory i połączą różne brzmienia, tworząc niezwykłe muzyczne doświadczenie. Nie przegapcie tej wyjątkowej nocy w Drizzly Grizzly!

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

fwk
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA. fwk