Kiedy? 02.02.2024, 19:00
Gdzie? Drizzly Grizzly, ul. Elektryków 1

Of The Wand & The Moon

Czasówka:
19:00 - bramka
20:00 - Of The Wand & The Moon

 

Zapraszamy serdecznie na koncert Of The Wand & The Moon, który wystąpi w Drizzly Grizzly 2 lutego 2024 roku w ramach zimowej trasy koncertowej!

 

Of The Wand & The Moon jest jednym z najbardziej popularnych projektów neofolku. Karierę zapoczątkowała debiutancka płyta “Nighttime Nightrhymes” wydana w 1999 roku, dwa lata później ukazał się album “:Emptiness:Emptiness:Emptiness:”, “Lucifer” w 2003 roku i “Sonnenheim” w 2005 roku. Po 6-letniej przerwie powrócił w 2011 roku z krążkiem “The Lone Descent”, który zebrał wiele dobrych opinii krytyków muzycznych i został nawet uznany jako arcydzieło neofolku. Jego najnowszy album “Your Love Can't Hold This Wreath of Sorrow” ukazał się aż 10 lat później. Pomimo podobieństwa do poprzedniej płyty, pojawiło się eksperymentowanie z takimi gatunkami jak postpunk i elektronika. 

 

Czego możemy spodziewać się podczas koncertu? Of The Wand & The Moon zagra dla nas akustyczne wersje najpopularniejszych utworów z albumów “The Lone Descent” oraz “Your Love Can’t Hold This Wreath Of Sorrow”. Do zobaczenia w lutym!