Kiedy? 02.12.2022, 19:00 Koncert

18:30 - bramka
19:00 - Dormant Ordeal
19:45 - Mentor
20:30 - BelzebonG
21:40 - Decapitated

Gdzie? Drizzly Grizzly, ul. Elektryków 1

Decapitated + Belzebong + Mentor + Dormant Ordeal

⬛ DECAPITATED OGŁASZA TRASĘ KONCERTOWĄ PO POLSCE! ⬛
 
DECAPITATED ogłasza polską część trasy CANCER CULTURE POLSKA 2022, która rozpocznie się z końcem listopada i obejmie 12 miast. Tym razem jako gość specjalny wystąpi wszystkim dobrze znany stoner/doom metalowy BELZEBONG, a towarzyszyć im będzie zespół MENTOR i zdobywająca coraz to większe grono fanów krakowski DORMANT ORDEAL.
Wacław Vogg Kiełtyka: po znakomitym sezonie festiwalowym wracamy z koncertami klubowymi i trasą „CANCER CULTURE POLSKA 2022”.”Cancer culture” na żywo wypada jeszcze lepiej niż na płycie więc będziecie mogli stanąć twarzą w twarz z siłą tego albumu. Zagrają z nami zielarze z Belzebong, Mentor i death metalowy walec Dormant Ordeal.
BELZEBONG: Przyjaciele zielonego diabła zapraszają na koncerty. Zioło w Polsce nielegalne, ale Belzebong jeszcze tak. Przyjdź upalić się riffami ku chwale rogatego.
 
BILETY:
Normalne: 80 PLN
W dniu koncertu: 90 PLN

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

fwk
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA. fwk