Kiedy? 11.10.2022, 19:00
Gdzie? Drizzly Grizzly, ul. Elektryków 1

Unsane + Maggot Heart

UNSANE
Zespół z Nowego Jorku został założony w 1988 roku, który początkowo tworzył piosenki w gatunku noise rocka, lecz na nowszych płytach usłyszymy kawałki wchodzące bardziej w noise hardcore. W utworach grupy przeważają dźwięki agresywnego brzmienia gitary oraz brutalnego wokalu. Unsane wyrusza w trasę koncertową i między innymi zagości w Drizzly Grizzly, gdzie zagrają nam swoje legendarne albumy i utwory sprzed lat! Kto jeszcze nigdy nie przesłuchał Unsane, niech to koniecznie zrobi, a później wpada na nadchodzący koncert zespołu w Gdańsku!

MAGGOT HEART
Maggot Heart powstał w 2016 roku jako solowy projekt gitarzystki Linnei Olsson, możecie ją znać z Beastmilk i Grave Pleasures. W następnym roku wydała swoją debiutancką płytę wspólnie z Uno Bruniussonem i Gottfrid Åhmanem. W 2017 roku nagrali swój pierwszy pełny album. Piosenki zespołu to czysty rock, gdzie gitara, bas i perkusja to główne instrumenty jakie usłyszymy w ich utworach. Maggot Heart wystąpił na tegorocznym Mystic Festival, a teraz wraca do Drizzly Grizzly, aby dać Wam ponownie oszałamiający występ!


Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

fwk
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA. fwk