Panzerfaust + Velnias + Odium Humani Generis

  • Etap zamówienia:
  • 1. Wybierz bilety
  • 2. Potwierdź zamówienie
  • 3. Płatność DotPay
Kiedy? 29.04.2022
Gdzie Drizzly Grizzly, ul. Elektryków 1, Gdańsk

◼️ Panzerfaust
„Panzerfaust to but depczący ludzką twarz, wiecznie!” – słowami zaczerpniętymi z „Roku 1984” Orwella mówią o swoim zespole Kanadyjczycy, którzy od przeszło 15 lat tworzą bezkompromisowy black metal skupiony wokół tematyki cierpienia. W ostatnich latach Panzerfaust wydał dwie części nadchodzącej tetralogii „The Suns of Perdition” – w 2019 roku ukazał się “Chapter I: War, Horrid War”, rok później – „Chapter II: Render Unto Eden”.

◼️ Velnias
W 2006 roku, w Górach Skalistych w Kolorado, powstał Velnias, bóg świata przyrody zaklęty w atmosferyczny black/doom metal. Swoją muzykę określają mianem „eksploracją makrokosmosu odzwierciedlonego we fraktalnej przestrzeni rozkwitającego mikrokosmosu”. Wydany w zeszłym roku album „Scion of Aether” to połączenie majestatycznego black metalu z elementami sludge i folk metalu.

◼️ Odium Humani Generis
Łódzki blackmetalowy kwartet Odium Humani Generis powstał w 2015 roku. Nazwa zespołu bez wątpienia inspirowana jest łacińskim zwrotem „odium generis humani”, który oznacza „nienawiść do rasy ludzkiej” lub odnosi się do pojęcia mizantropii. 10 października 2020 roku, nakładem londyńskiej wytwórni Cult Of Parthenope, ukazał się ich debiutancki album “Przeddzień”. W materiale rozbrzmiewa atmosfera samotności, mroku i nihilizmu, ujętego w klimatyczny, depresyjny black metal. To idealna ścieżka dźwiękowa na spacery po opustoszałych ulicach w mglistą, lodowatą noc.

Sprzedaż online została zakończona

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

fwk
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA. fwk