Wczasy + bogdan sėkalski

  • Etap zamówienia:
  • 1. Wybierz bilety
  • 2. Potwierdź zamówienie
  • 3. Płatność
Kiedy? 14.12.2023
Gdzie Drizzly Grizzly, ul. Elektryków 1, Gdańsk

Czasówka:
18:30 - bramka
19:00 - bogdan sekalski
20:00 - Wczasy

 

Wczasy powracają z nowym materiałem, który będzie można usłyszeć na żywo podczas jesiennych koncertów.

Duet Wczasy jest znany z takich przebojów jak "Dzisiaj jeszcze tańczę" (który trafił na ścieżkę dźwiękową do filmu "Fanfik"), "Jesteś najlepszy" (pojawia się w filmie "Sweat"), "Tyle słów" czy "Prince i Bowie". Albumy "Zawody" i "To wszystko kiedyś minie" spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem słuchaczy i krytyków (docenione m.in. przez Gazetę Wyborczą w podsumowaniach najlepszych płyt roku i Bartka Chacińskiego na blogu Polifonia). Licząc od 2017 roku, zespół zagrał już ponad 200 koncertów w kraju i za granicą, m.in. na festiwalach: Open'er, OFF, Męskie Granie, Tauron Nowa Muzyka, Pop Messe, Creepy Teepee. Zespół gościliśmy już w ramach Soundrive Festival 2022 oraz koncertu w styczniu 2022 („To wszystko kiedyś minie” tour).

Jako support wystąpi bogdan sėkalski, który zaserwuje mieszankę psychodelii i popu w energetycznym stylu.

bogdan sėkalski
serwuje mieszankę psychodelii i popu w energetycznym stylu. Skoczne rytmy, chwytliwe melodie, idealne na parkiet!!! Tylko na taki taniec z subtelnym posmakiem goryczy, bo bogdan nie boi się konfrontować bohaterów swoich piosenek z bezlitosną rzeczywistością, ukazując ich dziwactwa i niezręczności w niezapomniany sposób.

Sprzedaż online została zakończona

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

fwk
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA. fwk