Unsane + Maggot Heart

  • Etap zamówienia:
  • 1. Wybierz bilety
  • 2. Potwierdź zamówienie
  • 3. Płatność DotPay
Kiedy? 11.10.2022
Gdzie Drizzly Grizzly, ul. Elektryków 1, Gdańsk

UNSANE
Zespół z Nowego Jorku został założony w 1988 roku, który początkowo tworzył piosenki w gatunku noise rocka, lecz na nowszych płytach usłyszymy kawałki wchodzące bardziej w noise hardcore. W utworach grupy przeważają dźwięki agresywnego brzmienia gitary oraz brutalnego wokalu. Unsane wyrusza w trasę koncertową i między innymi zagości w Drizzly Grizzly, gdzie zagrają nam swoje legendarne albumy i utwory sprzed lat! Kto jeszcze nigdy nie przesłuchał Unsane, niech to koniecznie zrobi, a później wpada na nadchodzący koncert zespołu w Gdańsku!

MAGGOT HEART
Maggot Heart powstał w 2016 roku jako solowy projekt gitarzystki Linnei Olsson, możecie ją znać z Beastmilk i Grave Pleasures. W następnym roku wydała swoją debiutancką płytę wspólnie z Uno Bruniussonem i Gottfrid Åhmanem. W 2017 roku nagrali swój pierwszy pełny album. Piosenki zespołu to czysty rock, gdzie gitara, bas i perkusja to główne instrumenty jakie usłyszymy w ich utworach. Maggot Heart wystąpił na tegorocznym Mystic Festival, a teraz wraca do Drizzly Grizzly, aby dać Wam ponownie oszałamiający występ!

Wybierz bilety

Należy wybrać liczbę zamawianych biletów
Osiągnięto maksymalną liczbę biletów
Bilet Cena Liczba Suma Usuń/Dodaj
Normalny 70 zł
W dniu koncertu / do nabycia również w kasie klubu Drizzly Grizzly 80 zł
pakiet 5 biletów + 1 gratis 350 zł
pakiet 7 biletów + 2 gratis 490 zł
pakiet 10 biletów + 3 gratis + 13 piw 700 zł

Łączna cena:

Podaj swoje dane

Zgody

* - pola wymagane

** - pole wymaga zaznaczenia pozostałych pól

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

fwk
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA. fwk