Hydra + Tankograd + Mag

  • Etap zamówienia:
  • 1. Wybierz bilety
  • 2. Potwierdź zamówienie
  • 3. Płatność DotPay
Kiedy? 09.04.2022
Gdzie Drizzly Grizzly, ul. Elektryków 1, Gdańsk

▪️ HYDRA (stoner, doom metal / Pleszew)
Pleszewska Hydra ma trzy głowy i jedno serce, które bez wątpienia bije mocniej do pierwszych płyt Black Sabbath. W 2020 roku wydali świetnie przyjęty debiut „From Light To The Abyss”, pełen potężnych, doomowych riffów oraz melodii idealnych do tańca na cmentarzu przy pełni księżyca. Płyta ukazała się również na winylu pod koniec 2021 roku. W lutym 2022 roku światło dzienne ujrzało natomiast ich drugie wydawnictwo zatytułowane „Beyond Life And Death”, które – podobnie jak poprzedniczka – zostało wydane nakładem labelu Piranha Music.

▪️ TANKOGRAD (doom metal, stoner / Warszawa)
Założony w 2015 roku Tankograd to przygnębiające piosenki o wojnie, totalitarnej opresji i zrujnowanych miastach. Jak sami określają swoją muzykę: „Doom metal for kolkhoz children”. Na koncie mają EP-kę „Mir” oraz długogrający debiut „Totalitarian” (Godz ov War). W 2021 roku premierę miała natomiast ich najnowsza płyta „Klęska”, która została wydana nakładem Piranha Music. Sześć nowych utworów ukazujących smutne i okrutne oblicza wojny, podane w formie melodyjnego i pełnego nostalgii doom metalu.

▪️ MAG (doom, black metal, occult / Toruń)
Mag został powołany do życia w 2018 roku w Toruniu. Zespół łączy riffy w stylu Black Sabbath, ciężar Electric Wizard i szaleństwo Conana, przyprawiając to wszystko odrobiną klimatu occult rocka, a z powstałej mieszanki zlepia swoją interpretację doom metalu. Psychodeliczne tripy przeplatają się w ich twórczości z metalowymi blastami, a nad wszystkim unosi się opętańczy momentami wokal. W projekcie udziela się m.in. dwóch muzyków Diuny, a mimo krótkiego stażu mieli już okazję dzielić scenę np. z zespołem Suma. W kwietniu 2020 nakładem Piranha Music ukazał się ich debiutancki album zatytułowany po prostu „Mag” (CD / digital), który pod koniec tego samego roku doczekał się wydania na winylu. Aktualnie zespół pracuje nad nowym materiałem.

Sprzedaż online została zakończona

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

fwk
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA. fwk