Illusion + Sunday at 9

  • Order stage:
  • 1. Select your tickets
  • 2. Confirm your order
  • 3. Payment
When? 21.10.2022
Where Drizzly Grizzly, ul. Elektryków 1, Gdańsk

KONCERT JEST WYPRZEDANY! Bilety nie będą dostępne już w sprzedaży online ani na bramce w dniu koncertu.

 

Illusion
Illusion został założony zimą 1992 r. w Gdańsku przez Tomasza „Lipę” Lipnickiego, Jurka „Jerrego” Rutkowskiego i Pawła Herbascha. W 1992 roku zaistnieli na niemieckiej scenie podczas kilku koncertów, a w maju 1993 roku zwyciężyli w pierwszej edycji konkursu Marlboro Rock-in. W 1999 roku zawiesili swoją działalność, lecz po 15 latach nastąpiła reaktywacja zespołu - Paweł Herbasch, Jerzy Rutkowski i Jarek Śmigiel spotkali się i zaczęli pracę nad nowym materiałem, czyli albumem "Opowieści". Natomiast w 2018 roku wydali surowy i agresywny krążek "Anhedonia". Po ponad 2 latach wracają do Drizzly Grizzly, aby świętować razem z nami swoje 30-lecie!

Sunday at 9
Trójmiejska kapela, która wykonuje muzykę wpisującą się w ramy szeroko pojętego metalu z wyraźnymi wpływami groove metalu i metalu progresywnego. Działalność zespołu została zapoczątkowana zimą 2017 roku. W 2021 roku ukształtował się stały skład, w którym zespół przygotowywał materiał na pierwszą płytę.

Czasówka:
19:00 - bramka
20:00 - Sunday at 9 
21:00 - Illusion 

Sprzedaż online została zakończona

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

fwk
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm” udzieloną przez PFR SA. fwk